Ürünleri görmek için tıklayınız

 

VHF/UHF TELSİZ

 

Kamu kurum ve kuruluşları ile özel ve tüzel kişiler tarafından Bilişim Teknolojileri Kurumu’nun özel müsaadesi ile tahsis edilmiş frekanslar dahilinde yönetmeliklere uygun bir şekilde ruhsata tabi olarak kullanılan telsiz cihazlarıdır.  

VHF telsizler 30-47MHz, 47-68MHz, 68-87,5MHz, 146-174MHz bandında, UHF telsizler 420-430 MHz, 440-450MHz ve 450-470MHz bandında BTK tarafından tahsis edilen frekanslar dahilinde kullanılabilirler.

VHF/Uhf Telsiz cihazlarını; Kamu Kurum ve Kuruluşları, Belediyeler, Bakanlıklar, Emniyet, Özel Teşekküller, Müteahhitler  ve benzeri kuruluşlar BTK’ya başvurarak izin verilen frekanslar dahilinde Simplex, Roleli(Tekrarlayıcı), Community Repeater(ortak kullanımlı role) ve Trunk sistemine dahil olmak üzere kullanabilirler.

VHF/UHF telsiz cihazlarının aksesuarlarını imal ve ithal etmekteyiz. Güç kaynakları, şarj cihazları, muhtelif antenler, ithal edilmiş olan el telsizlerinin bataryaları ve batarya içlerinin yenilenme işlemleri ile telsiz cihazlarının bakım ve onarımları firmamız tarafından yapılmaktadır.

 

Ürünleri görmek için tıklayınız